לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
Design Plus
אלבום אדריכלות ועיצוב פנים לבית במשגב
בית קרקע פרטי במיקום קסום, באחד האזורים הפסטוראליים בצפון הארץ – אזור משגב. הבית המשקיף אל מרום הגליל כולו, טובל בירוק ובהמון שלווה. חלום אמיתי. לכן, המשימה שלנו בדיזיין פלוס, הייתה לשמר את תחושת החלום הזו גם בתוך הבית תוך הפיכתו לפיסת שלווה חלומית.

דיזיין פלוס ביצע כאן עבודות אדריכלות, עיצוב פנים והום סטיילינג. הבית היה חדש לחלוטין והתבקשנו לתכנן את כל חלליו ביסודיות ובהתחשבות בצרכים המיוחדים של המשפחה. למעשה, ילדי המשפחה כבר גדלו ועזבו את הבית הישן וההורים החליטו לרכוש לעצמם בית חדש במיקום שקט. ללא ילדים וללא צורך בהתאמת החללים לגידול משפחה צעירה, הם יכלו להרשות לעצמם ללכת על סגנון עיצובי התואם את מעמדם וטעמם בלבד. אנחנו הצענו להם עיצוב פנים בסגנון אירופאי נאו-קלאסי, עם דגש על יוקרה, נוחות ותחושת המרחב. עיצוב פנים כזה התקבל בברכה.

לביצוע המשימה נבחרו גוונים בהירים לצד אלמנטים בגווני שחור מבריק, גווני עץ טבעי וזכוכית דקורטיבית. צבעים לבנים מרחיבים עוד יותר את החלל, ממלאים אותו בתחושת ניקיון וחופש. על רקע כל אלה הוקמו קונסטרוקציות גבס מורכבות במטרה לבצע חלוקת אזורים פונקציונאלית מבלי לפגוע במרחב הפתוח אך כדי להבליט את הייחודיות של הבית.

פינת האח הפכה להיי-לייט. באזור קריר כמו משגב, אח נחשב לפריט הכרחי בכל בית. הוא משתלב נהדר בכל קו עיצובי תוך שהוא מביא איתו טעם יוקרתי מהודר. כאן, בבית הזה, האח מודגש בעמודי שיש על רקע וילונות היורדים מהתקרה, מה שמעניק לחלל אפיון מונמנטאלי.

עיצוב פנים בחדר השינה השלים את התחושה המלכותית. גם הוא עוצב בגוונים בהירים, פרטי נוי נקיים ומהודרים וקונסטרוקציות גבס המשדרות יוקרה וסטייל.
X