לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
Design Plus
אלבום עיצוב דירה חדשה בגבעה הצרפתית בירושלים
דירה חדשה מקבלן, במיקום יוקרתי ואטרקטיבי בגבעה הצרפתית בירושלים. סטודיו דיזיין פלוס ביצע כאן עבודות אדריכלות יסודיות תוך ניצול מקסימלי של הלוקיישן. הבניין בו נמצאת הדירה, שוכן על הגבעה הגבוהה ביותר בשכונה והדירה עצמה נהנית מנוף עוצר נשימה.

זה בהחלט יתרון בולט אותו תמיד כדאי לשלב במסגרת עיצוב פנים או אדריכלות פנים. עם זאת, המיקום, בעיר הבירה, לא השפיע על ההעדפה העיצובית של הדייר אשר בחר להיצמד לסגנון מודרני היי טקיסטי עם נגיעות של קלאסיקה אירופאית.

האדריכל והמעצבים של דיזיין פלוס קיבלו משימה ליישם מראה מודרני יוקרתי עם דגש על חומרי גלם איכותיים והקפדה על קווים אדריכליים ברורים. לשם כך נבחרו גוונים בהירים עד מבריקים על רקע גוונים שחורים ואפורים. צבע אדום שימש להיי לייט באמצעות כמה נקודות בולטות במטבח. כל אלה יצרו חלל הרמוני יוקרתי ובהחלט השיגו את המטרה.

קונסטרוקציית הגבס הייחודית במינה, שלא רק משמשת לאלמנט עיצובי מודרני אלא בעיקר משמשת להפרדה נכונה בין האזורים בחלל הפתוח, השלימה את התמונה בצורה מופלאה. בתוך כל אלה שולבה קרמיקה שחורה, זכוכיות עם גרפיקה מודפסת, בריקים בגוון אפור כהה וצבע קירות דמוי בטון חשוף.
X