לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
Design Plus
אלבום עיצוב פנים לדירה בכרמיאל
דירת יד שנייה בת 80 מ"ר בכרמיאל שעברה שיפוץ יסודי במסגרת של עבודות אדריכלות, עיצוב פנים והום סטיילינג. היא הותאמה לצרכים המיוחדים של בעלי הדירה אשר חלמו על בית קומפקטי ובו זמנית מרווח, בית עם המון סטייל אירופאי יוקרתי אך בו זמנית עם אלמנטים של הנוף המקומי הנשקף מהחלונות. הרי הדירה שוכנת באזור מאוד פסטוראלי ולא הייתה שום סיבה לא לנצל את המשאב היקר הזה.

לאחר שהילדים גדלו ועזבו את הקן, החליטו ההורים למכור את ביתם הגדול והישן ולעבור לבית קטן יותר אך במיקום בעל נוף עוצר נשימה. בכסף שחסכו הם הרשו לעצמם להפקיד את המשימה להפיכת החלום שלהם למציאות, בידיים מקצועיות של דיזיין פלוס. אנו הצענו להם שירות אדריכלות המשולב עם עיצוב פנים שבהחלט השיג את המטרה.

הדיירים בחרו בסגנון עיצוב סקנדינבי, שלצד ניקיון ומינימליזם שם דגש על פונקציונליות מרבית המבליטה את טעמם המשובח בהחלט.

סטודיו דיזיין פלוס גאה בתוצאה שהתקבלה, בזכות התכנון האדריכלי המוקפד, הגוונים הפסטליים הרכים שנבחרו בחוכמה, העיצוב המודרני היוקרתי, הריהוט שנבחר עם אהבה גדולה וכמובן עבודת הקבלן המעולה שהקפיד על כל פרט ופרט עד לקבלת תוצאה איכותית ללא פשרות.

תראו כמה אור נכנס לתוך הבית בזכות תכנון ופתיחת חלונות חדשים. תראו איך המטבח הישן הפך לחלק אינטגראלי מהחלל הפתוח של הסלון והמרפסת המשקיפה אל נוף קסום.
X