לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
Design Plus
אלבום עיצוב דירה מקבלן במרכז חורב, חיפה
הדירה הזו במרכז חורב בחיפה, נבנתה במסגרת פרויקט תמ"א 38. מעל ארבע הקומות הקיימות נבנו שתי קומות נוספות ובהן דירות פנטהאוז חדשות לחלוטין. סטודיו דיזיין פלוס התייצב למשימה – לעצב את החלל המרכזי של הבית: סלון, מטבח, פינת אוכל ומבואה.

החללים, שלמעשה מהווים אופן ספייס המחולק בצורה אדריכלית יצירתית, עוצבו בסגנון אקלקטי מודרני שניסה לשלב בין חדשנות לקלאסיקה, בין חומרי גלם טבעיים ומסורתיים לחומרים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות. היה חשוב לנו להבליט את היתרון הגדול של הדירה – נוף עוצר נשימה אל מפרץ חיפה הנשקף מחלונות הדירה, בזכות מיקומה על אחת הגבהות הטבולות בהמון ירוק.

הודות ליצירתיות ולניסיון העשיר שלנו בעולם האדריכלות ועיצוב פנים, הצלחנו להכניס את הטבע לתוך הבית באמצעות אלמנטים של עץ טבעי, בריקים, אח, חלון פנוראמי ושימוש בגוונים חמים ורכים. בקיר הנגדי לחלון המרכזי הצבנו מראת קיר גדולה, שמחד גיסה מגדילה את החלל ומאידך משקפת את הנוף הטבעי תוך הפיכתו לאלמנט עיצובי בתוך הבית.

כדי להעניק לחלל את המראה המודרני נעשה שימוש בחומרי גלם חדשניים כמו שלייפלאק המשולב במזנון של הסלון. הוא הפך לקיר אלגנטי, נוצץ וזוהר, מאחוריו נבנו מדפים נסתרים ומעליו הוקמה הטלוויזיה. מתחתיו נבנה אח המעוטר בקיר אבנים הממשיכות את הקו ויוצאות אל המרפסת. גם זה פתרון מעלה להגדלת החלל ולהפיכתו להרמוני על כל חלקיו. ניקיון אסתטי, חדשנות וטעם טוב – זה מה שמאפיין את הדירה המקסימה הזו.
X