לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
Design Plus
אלבום תכנון אדריכלי לצימר בצפון
במקום צימר אחד ישן מעץ בגליל, סטודיו דיזיין פלוס תכנן ועיצב קומפלקס בן 3 צימרים יוקרתיים – מיני בית מלון מפואר, עם בריכת שחייה, אזור פנאי וגן ירוק. המטרה הייתה להציע אלטרנטיבת לינה גם לתיירים מחוץ לארץ וגם לתיירים מקומיים המחפשים צימר בסגנון קצר אחר, מקום להרגיש כמו בטבע ולהתפנק בבית מלון. הצימר עוצב במסגרת שירות עיצוב פנים לעסקים.

הקומפלקס כולל 3 צימרים שתוכננו ועוצבו בסגנון של אדריכלות מודרנית. הם ממוקמים בצורה מדורגת לשם ניצול מקסימלי של השטח והקפדה על אווירה אינטימית. עוד כולל הקומפלקס בריכת שחייה גדולה, ג'קוזי פתוח, אזור ישיבה מוצל ליד הבריכה, בר משקאות, אזור ברבי קיו וגן ירוק.

אדריכלות המבנה שילבה בתוכה גיאומטריה פשוטה, האופיינית לסגנון אדריכלות מודרנית. המבנים תוכנו בצורת ריבוע שהונח בזווית, עם שילובים דקורטיביים מודרניים מחומרים שונים, ביניהם חומרים טבעיים כמו אבן ועץ וחומרים חדשניים כמו בטון, זכוכית ואלומיניום. למעשה, נעשה כאן שילוב יצירתי בין כל החומרים כדי שהחלל מצד אחד יקבל מראה אולטרה מודרני ומצד שני ייתן תחושה כפרית פסטוראלית.

כל בית כולל חלונות פנורמיים גדולים, משני צידיו, כדי שמצידו האחד האורחים ייהנו מנוף ירוק מלבלב ומצידו השני יוכלו להשקיף אל הבריכה. בצורה כזו הבתים מתמלאים באור טבעי רך ונעים. גם הבריכה קיבלה גימור זכוכית כדי שתתמזג עם הטבע מסביב וטיטן את הטון המודרני.

עיצוב פנים / אדריכלות פנים – גם הם נעשו בהתאם לסגנון אדריכלות מודרנית עם טוויסט קלאסי כפרי. כאן אוחדו לכדי מקשה אחת אסתטיקה קלאסית ומינימליזם מודרני. האלמנטים העיצוביים של החוץ, כמו צורות גיאומטריות ישרות וחומרי גלם טבעיים, המשיכו את נוכחותם גם בפנים, לצד ריהוט מהודר ואח המתבל את האווירה בטעמים אירופאיים קלאסיים, המשתקפים בין היתר מקיר הבריקים המרכזי שעוצב בסגנון בווארי מסורתי.
X