לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
Design Plus
אלבום עיצוב פנים לרשת מכוני קוסמטיקה
רשת מכוני קוסמטיקה הבינלאומית Desheli המונה כיום 250 מרכזים קוסמטיים ברחבי העולם, פתחה את סניפה השני בישראל. המיקום שנבחר – בית UNI בראשון לציון. השטח – 450 מ"ר. על מלאכת אדריכלות פנים וגם עיצוב פנים הופקד הסטודיו דיזיין פלוס.

הקליניקה תוכננה ועוצבה במסגרת שירות אדריכלות ועיצוב פנים לעסקים. הסגנון שנבחר – סגנון מודרני עם דגש על יוקרה ואיכות המשתקפים ממוצריה של החברה ושירותיה הקוסמטיים המתקדמים.

קשת הצבעים מתמקדת בגוון סגול עדין וחציל רך לצד עיטורים עדינים בזהב ושחור מבריק. התקרה קיבלה הנמכה והוטבעה בה תאורה נסתרת העוטפת את המקום באור רך ומרגיע. הרצפה מרוצפת בקרמיקה מבריקה כהה, שרק מוסיפה לפאר. בקבלה – את ההיי לייט קיבל הקיר המרכזי בגובה של 4.5 מטרים העשוי ממראות ברונזה שבמרכזו מסך פלזמה גדול. לצידו הוקם דלפק קבלה, שגם הוא מעוטר במראות ברונזה ואלמנטים מוזהבים על רקע של גוון סגול עשיר ופוטו פוסטר הנפרש על כל הקיר.

עיצוב פנים לעסקים לוקח בחשבון את הלוגו של החברה, המשמש לאלמנט עיצובי נוסף בחלל. כאן הוא מגיע בצורת חריטה אומנותית על גבי הקירות וכהדפסה על גבי הזכוכית.

כדאי לשים לב גם למטבחון של הקליניקה. מחד גיסא זהו מקום סגור ומבודד ומאידך, חלונותיו השקופים, הופכים אותו לפתוח כאשר גם דלפק השיש שלו למעשה "פולש" החוצה לחלל הקבלה תוך יצירת מרחב אחד גדול ומסוגנן.
X