לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
מישה הרצף
מישה הרצף
שיפוצים
היקף השירותים
עבודות צבע, חשמל, אינסטלציה, עבודות גרנוליט, אבן משתלבת, שיפוצים כלליים, עבודות גבס, ריצוף, בניה, עבודות טיח, בניית מדרגות, עיצוב פנים, ועוד
אודות החברה
מישה הרצף מעניק שירותי שיפוץ כלליים, עבודות ריצוף, עבודות גבס ובניית נישות על-פי תכנון משותף עם הלקוח, בניית מדרגות מהסוגים השונים לבתים פרטיים ולעסקים ועבודות שיפוץ ותחזוקה, תוך כדי מתן שירות מקצועי ואמין, עמידה בזמנים ופיקוח קפדני על כל שלב בעבודה.

מישה מנהל תקשורת טובה עם לקוחותיו והעבודה איתו נעימה, בטוחה ואמינה. בשוק הישראלי עובד מזה כ-19 שנה בהצלחה רבה, ולקוחות רבים יכולים להמליץ עליו בחום. מישה ישמח לייעץ, לתכנן ולבצע כל עבודת בניין לפי רצון הלקוח.

מאז 1991 ועד היום מישה הרצף צבר ניסיון רב בביצוע עבודות ריצוף ושיפוץ ברמה גבוהה.

אנו יודעים כמה חשוב לכם לבחור קבלן שיפוצים מיומן ומקצועי שיבצע לכם שיפוץ מושלם ויעצב לכם את הבית לטעמכם ולשביעות רצונכם. בחירת קבלן לעבודות שיפוץ היא משימה לא פשוטה. כדאי לוודא שהעבודה מתבצעת בצורה אסטטית ונקייה והצוות עומד בלוח הזמנים המתוכנן.

בדיוק מסיבה זו, נמליץ לכם כאן על קבלן שיפוצים מישה הרצף. מישה יליד 1956, אדם מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום עבודות שיפוץ. מישה התחיל להתמקצע בתחום מגיל 21, יש לו ותק וניסיון רב הן בארץ והן בחו"ל. העבודה מתבצעת על ידי אדם אמין בצורה איכותית מאוד, כאשר הוא כראש צוות מבצע את העבודה יחד עם פועליו ומבחין מהר בכל הליקויים הקיימים בשטח.