לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
אולטימה
אולטימה
רשת בהתמחות של יבוא ושיווק רהיטים מאיטליה
היקף השירותים
אולטימה היא הרשת המובילה בהתמחות של יבוא ושיווק מערכות ישיבה מעור ובד או משולבים בעור ובד מתוצרת איטליה בלבד
אודות החברה
רשת אולטימה היא הרשת המובילה בהתמחות של יבוא ושיווק מערכות ישיבה מעור ובד או משולבים בעור ובד מתוצרת איטליה בלבד, המערכות מגיעות עם מגוון רב של אפשרויות של מערכות ישיבה פינתיות ספות נפתחות למיטה, מערכות ישיבה עם ריקלניירים בהרכב רגיל או פינתי וכורסאות ריקלניירים. מוצרי החברה מיובאים ממספר פסי ייצור מאיטליה בלבד המוצרים מצטיינים בעיצוב עכשווי ואלגנטי כמיטב המסורת האיטלקית במגוון עצום של גוונים וצבעים. המוצרים מצטיינים באיכות ללא פשרות ובנוחות יוצאת דופן , השילוב של כל אלה הופך את מוצרי אולטימה לפינה חמה אליה תמיד נעים לחזור .
סגנון חיים הינה מילה נרדפת למסורת ואיכות המוצרים אותם אנו מכינים תוך הקפדה מלאה על כל כללי המסורת המתקיימים לדורי דורות באיטליה בשילוב עם חומרי גלם משובחים ועבודת יד בלבד כך שעם העורות ובבדים שנבחרו בקפדנות במגוון רחב של צבעים ועיצובים ועל כל יחידה של אולטימה מוטבע הלוגו הייחודי של אולטימה.
אולטימה מפקחת על כל תהליך הייצור החל מעיבוד העור במפעלים הממוקמים בצפון איטליה ייצור המסגרת, ייצור גומי אויר וחיתוכו בהתאם לדגם המוזמן ועד לבקרת האיכות לפני אריזת המוצר ולפני העמסתו מאיטליה.
לרשת אולטימה יש את המחויבות לקהל לקוחותיה בעיצוב , בהתאמת המוצר לטעם הישראלי, באיכות, אמינות, ושירות מקצועי.
לטובת יצירה של סביבה חמימה בסלון רשת אולטימה מייבאת ומייצרת גם מוצרים כגון מזנונים שולחנות מעץ ומזכוכית ושטיחים מודרניים בהתאמה דבר שיוצר את ה – Total Look ומותאם לטעם הישראלי.

ברשת אולטימה אנו מתחייבים להעניק לקהל לקוחותינו בנוסף מגוון עצום של מערכות ישיבה יושרה ושקיפות בנוגע לארץ ייצור המוצרים והגעת חומרי הגלם וברשת אולטימה אנו מתחייבים שכל מערכות הישיבה שאנו משווקים מיוצרים אך ורק באיטליה ומיוצרים עם %100 עור פרה מלא ללא כל תוספות מלאכותיות. הסלונים מעניקים חוויה של עיצוב חדשני ומודרני זאת מבלי להתפשר על הפונקצויאנליות והנוחות של הסלונים, אנו מייבאים סלונים לשימושים רבים החל מסלונים שמכוסים בבד בעור או המילה האחרונה סלונים משולבים בעור ובד, וזאת במגוון גדול מאוד של עיצובים מבלי להתפשר על האיכות עם הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר במפעלינו שמייצרים אך ורק באיטליה.