לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
הובלות 5 כוכבים
הובלות 5 כוכבים
הובלות
היקף השירותים
הובלות חמישה כוכבים ידועה כחברה אמינה ומקצועית בעלת רמת שירות גבוהה ומתן מענה מיידי לכל לקוח עסקי או פרטי. החברה מתמחה בשירותי הובלה מתקדמים מכל הסוגים, כגון: הובלת דירות, הובלות קטנות, הובלת מנוף, הובלת משרדים.
אודות החברה
חברת הובלות 5 כוכבים פועלת משנת 2001 ומעניקה שירותי הובלה מקצועיים למגוון רחב של לקוחות בכל חלקי הארץ.

הובלות חמישה כוכבים ידועה כחברה אמינה ומקצועית בעלת רמת שירות גבוהה ומתן מענה מיידי לכל לקוח עסקי או פרטי ובמחירים המשתלמים ביותר. החברה מתמחה בשירותי הובלה מתקדמים מכל הסוגים, כגון: הובלת דירות, הובלות קטנות, הובלת מנוף, הובלת משרדים.

חברתנו שמה דגש על איכות, מומחיות, ליווי מקצועי ואישי לאורך כל התהליך על מנת לשאוף לשביעות רצון מקסימלית של הלקוח והתאמה לכל צרכיו הייחודיים. לא סתם קראנו לעצמנו הובלות 5 כוכבים ★★★★★

איכות השירות – שירות איכותי ואמין, שיפור וייעול השירות באופן מתמיד.

וותק ומומחיות – החברה בעלת וותק של למעלה מעשור ולה צוות מובילים בעל ניסיון עשיר באריזה, הובלה, פירוק והרכבת ציוד, העובד ביעילות ובזהירות רבה בזמן הקצר ביותר, בכדי להפוך את המעבר לקל ונוח. בנוסף, החברה מעניקה ייעוץ בבית הלקוח חינם וסידור וארגון היעד החדש לאחר המעבר.

עבודה על פי תקן – החברה הוערכה ע"י מכון התקנים הישראלי לתקן ISO 9001:2008 על מנת לתת את המצוינות בכל פעילויות החברה ופועלת בכפוף למשרד התחבורה, כל מוביל בחברתנו הנו מוסמך על פי כל התקנים הנדרשים.

ביטוח ואחריות – חברתנו מעניקה ביטוח מלא ואחריות לכל סוגי הציוד בעת המעבר.

טכנולוגיה – שימוש בציוד המשוכלל והחדיש ביותר ושירותי מנוף/ מעליות משא לציוד כבד ולקומות גבוהות.

שרותי אחסון – לחברה מס' מחסנים בגדלים שונים בכל חלקי הארץ המותאמים לאחסון תכולות דירות, משרדים, סחורות ועוד המשמשים לתקופות אחסון קצרות וארוכות.

גמישות- חברתנו פועלת 24 שעות ביממה על מנת לתת מענה מיידי וגמיש לכלל הלקוחות

שביעות רצון לקוח – בין לקוחות החברה נמנים גופים גדולים, ארגונים, מפעלים, משרדים ועוד. שביעות רצון לקוחותינו חשובה לנו מאוד ולכן מתבצעת ע"י מתן משוב/פידבק וזאת על מנת לשפר ולשמר את השירות.

מחירים – המחיר נקבע בהתאם לצרכים הייחודים ובהתאם לשירות אותו דורש הלקוח.
המחירים של חברתנו נוחים ומשתלמים – התקשרו לקבלת ייעוץ ונתאים עבורכם הצעת מחיר.

אם אתם מחפשים מובילים מקצועיים ומנוסים, חברה שתדאג לכל הצרכים הייחודיים שלכם, הגעתם למקום הנכון.

גיא חן – בעלים של חברת הובלות חמישה כוכבים – "אני רוצה להקים חברת הובלות שתעניק ללקוחותיה שירות ברמה של מלון ★★★★★ כוכבים"

צרו איתנו קשר ונדאג למעבר בראש שקט, קל ומהיר – תנסו אותנו ולא תתאכזבו !