לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
אריאל
אריאל
ניהול, תכנון, בניה ושיפוץ
היקף השירותים
ניהול- לכל פרויקט שמבצעת חברת "אריאל" נלווה מפקח מקצועי ומיומן, המוודה שהפרויקט נעשה בדיוק לפי הסטנדרטים הגבוהים של החברה.
תכנון- לפני כל פרויקט נעשה תכנון מדוקדק ומפורט הנוגע בכל היבטי הפרויקט, המחיר המוצע ללקוח בשלב ההצעה הוא גם המחיר שמשלם הלקוח בסוף הפרויקט!
עיצוב- לירון דואב, מנכ"ל החברה, הוא אדריכל ומעצב פנים וקבלן רשום המלווה כל פרויקט החל משלב התכנון ועד לסיומו. בידיו הזריזות וברוחו היצירתית הוא מעצב לעתים פרטים מיוחדים לטעמו האישי של הלקוח. השיפוץ בחברת "אריאל" הוא מעשה אומן.
בניה ושיפוץ- בהליך השיפוץ ישנה הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. אין אנו מתפשרים על רמת הגימור, איכות החומרים ועמידה בלוח זמנים.
שיפוץ מדוקדק ומופקד מתחיל במתן שירות אדיב ואמין ללקוחותינו.
אודות החברה
"אריאל"- ניהול, תכנון, עיצוב בניה ושיפוץ, עוסקת בשיפוצי איכות והשבחת נכסים. חברת "אריאל" חרתה על דגלה את השלמות בביצוע ובמתן השירות, ובהקפדתה על שקיפות מול הלקוח. בראש החברה עומד האדריכל לירון דואב, אשר מתכנן באופן מוקפד את הפרויקט תוך הבנה והתחשבות ברצון הלקוח.
השיפוץ נעשה ללא פשרות ברמת החומרים ותוך דגש רב על גימור מושלם. הצעת המחיר הינה מדויקת ושקופה ללקוח עד לפרט האחרון ואין ללקוח "הפתעות" במחיר בתום השיפוץ.
כערך מוסף לשירות ולשקיפות של חברת אריאל, לכל לקוח יש תיק ממוחשב במשרדי החברה בעל נגישות ללקוח, המכיל את כל פרטי הפרויקט (הסכמים, חומרים ולוחות זמנים) ואת מצבו של הפרויקט בכל נקודת זמן.
כל פרויקט מלווה מפקח מקצועי ובעל ניסיון רב, הדואג לשמירה על סטנדרט העבודה הגבוה המאפיין את חברת "אריאל" ועל עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שניתנו ללקוח.
בתום הפרויקט מלווה חברת "אריאל" את הלקוח בכל דרישה נוספת, עד לשביעות רצנו המלא של הלקוח: החל מהתקנת מדפים וכלה בתליית תמונות.
ערך מוסף שיש לחברת "אריאל" היא יכולתה לעצב פרטים מיוחדים לפי טעמו האישי של הלקוח. כגון, בתי מנורה, מעקות ועוד.
אנו בחברת "אריאל" סבורים ששירות טוב, עבודה מקצועית, עמידה בזמנים ואיכות חומרים טובה היא הנוסחה המנצחת לשיפוץ מוצלח ומעורר גאווה.

אנו מאמינים שהשאיפה למצוינות היא מידת הרצון
הגשמת המצוינות היא מידת ההשקעה
השמים הם הגבול
והדרך - דרך ארץ