לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
קל מוביל
קל מוביל
הובלות
היקף השירותים
הובלות לכל חלקי הארץ. שרותים לפרטים ועסקים. שרותי מינוף, איחסון, הדברה, אריזה, פרוק והרכבה, ביטוח מטען שיעניק לכם שקט נפשי בזמן ההובלה
אודות החברה
קל מוביל מתמחה בביצוע הובלות לכל חלקי הארץ
אנו מעניקים שרותים לפרטים \עסקים ברשותינו צי משאיות.

שרותי מינוף, איחסון, הדברה, אריזה, פרוק והרכבה, ביטוח מטען שיעניק לכם שקט נפשי בזמן ההובלה. עם צוות אמין אדיב ומקצועי יאפשר לנו להוביל את רכושכם ביעילות ומהירות מתוך שמירה קפדנית על שלמותו תקינותו ועד כניסתכם למשכנכם החדש.

חברת קל מוביל מספקת ללקוחותיה:
חברת קל מוביל מספקת ללקוחותיה את כל הדרוש להם להעברת תכולה נוחה, מהירה ומקצועית, ראשית יגיע נציג החברה אל בית הלקוח ויסקור יחד איתו מהם הדברים הבעייתיים שיש להעביר, דברים בעייתיים הם ארונות גדולים, חדרי שינה ועוד, פריטים אלו דורשים פירוק במהלך ההעברה, הפירוק נעשה בידי נגר מומחה ולכן חשוב להקדיש לו תשומת לב יתרה.
ביום שלפני המעבר יגיע צוות אריזה לבית הלקוח ויכין את התכולה להעברה, צוות האריזה ידאג למסך את כל הפריטים בצורה שלא תיפגע בהם, פריטים שבירים נארזים בקופסאות מיוחדות, במידה ונדרש פירוק של רהיטים הוא נעשה וכך מכין הצוות את כל התכולה ליום המחרת.

מה קורה ביום מעבר הדירה?
ביום המעבר מגיע צוות הסבלים מוקדם בבוקר ומתחיל להעמיס את התכולה על משאית, חברת קל מוביל מספקת שירותי העברה באמצעות מנוף, פיתרון זה מצוין לאלו המתגוררים בקומות גבוהות או להעמסה ופריקה במקומות צרים בהם הגישה לדירה קשה.
בסיום פורקים הסבלים את התכולה במעונה החדש לשביעות רצון הלקוח.
חברת קל מוביל מספקת ללקוחותיה בנוסף שירותי הדברה, במידה והמעבר הוא לבית פרטי עם גינה מומלץ לבצע הדברה מקיפה למניעת כניסה של חרקים מזיקים.

השירותים אותם אנו מספקים:
חברת קל מוביל מספקת שירותי שליחויות והובלות מקיפים, חברת קל מוביל שמה דגש על איכות ההעברה והיא מתחייבת לשמור על תכולת דירתכם שלמה לאורך כל הדרך, חברת קל מוביל היא בעלת ניסיון רב בהעברת דירות כך שימצא פתרון מהיר לכל בעיה שתתעורר.
התקשרו עוד היום ותנו למומחים לטפל בהעברת דירתכם