לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
מיסטר דורס
מיסטר דורס
המרכז לדלתות, מטבחים, ארונות וארונות אמבטיה
היקף השירותים
ייצור מטבחים, ארונות, ארונות אמבטיה וכל סוגי של דלתות
אודות החברה
.
אנשים שמבינים באופנה וסגנון יודעים לזהות דלתות יוקרתיות על פי הסטייל והמראה שלהן, עוד לפני שהם רואים את תווית המחיר. למעשה, אם תשימו אותם בחדר אחד עם תצוגה של דלתות מולם, הם יבחרו אוטומטית בדלתות יוקרה. מדוע? כי דלתות יוקרה משדרות משהו סטייליסטי מיוחד במינו, שקשה להסביר במילים ולכן צריך פשוט לראות ולהבין. דלתות יוקרה בנויות מהחומרים הטובים ביותר שיש לשוק להציע כיום.
הטכנולוגיות הטובות ביותר, יחד עם עיצוב מרשים ויוצא דופן, מגויסים יחד כדי להמציא את הרהיט ומן הסתם דלת היא לחלוטין – רהיט הנפלא והחינני ביותר. המחיר הגבוה של דלתות היוקרה לא הומצא כדי לסמן אותן גבוה בפירמידת הדלתות – אלא תוצאה מובנת של החומרים היקרים מהם הן עשויות. למשל דלת מעץ מלא ומסוגנן, היא פריט נפלא ומלא אופי, שניתן להציב בכל מקום בבית: בכניסה לחדר השינה, בחדר הילדים וגם כחוצץ לבית.
דלתות מעוצבות חייבות לבוא עם סגנון אישי ואמירה, אחרת אין להן ערך מוסף מלבד סתם "דלתות יפות", שיש הרבה שהיו מאמצים בשמחה אבל אם כבר השקענו בדלתות כה איכותיות, הרי שזו ההזדמנות לתת פה גם איזו חותמת אישית של סגנון. דלתות מעוצבות ביד אמן מסוגננת הם פריטים דומיננטיים ביותר, ויש להתאים להם בקפידה רבה פריטי נוי נוספים, על מנת לא ליצור עומס. דלתות מעוצבות בעלי שיק אופנתי הם אקססוריז מבוקש ביותר, שכן הם אלה שמעניקים לבית את חותמת השיק או שוק שלו. רבים מאלה שמשקיעים בדלתות מעוצבות מבקשים ליצור בית מסוגנן ומיוחד, גם בגלל שרוב חבריהם ואורחיהם "שופטים" אותם על פי הסגנון הביתי האישי שלהם. אם ביתם מאובזר בדלתות מעוצבות נכונות, במיוחד אם אלה עוצבו בהזמנה אישית עבורם, הרי שקרנם עולה עוד יותר וטעמם האנין מתפרסם ומעניק להם אישור שאכן, יש להם טעם מדויק וקולע. הם בעניינים.
הדלת, מעצם היותה הפריט הראשון שכל אחד רואה כשהוא מגיע לבית, ולא משנה לאיזה בית, חייבת לתת את הפוש הראשוני של הסטייל. הדלת היא בעצם כמו המארחת במסעדה. אם תיכנסו למסעדה והמארחת תהיה יפה ומסבירת פנים, אוטומטית תחשבו שהמסעדה הזו נהדרת, ולכן יש כיום נטייה להשקיע משאבים בדלת הכניסה, משהו שפעם לא היה עולה בדעתם של אנשים (שהיו משקיעים את רוב כספם בריהוט וכו') וטוב שכך, כי דלת – יפה מעידה על התחלה יפה.