לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
hushhush
hushhush
אדריכלות ועיצוב פנים
היקף השירותים
בסטודיו HUSHHUSH מספק שירותי אדריכלות: תכנון מבנה/חלל, ארגון ותכנו פונקציאונלי לפי דרישות הלקוח,טיפול בהיתר בניה וניהול פרויקט בזמן הביצוע.
מגוון שירותי עיצוב פנים: תכנון ועיצוב מבנה/חלל עד פרט אחרון,עיצוב רהיטים, עיצוב בתי עסק: מסעדות, בתי קפה, קליניקות,משרדים. הום סטיילינג.
אודות החברה
בסטודיו HUSHHUSH אנו שמים דגש על אדריכלות יצירתית שתשפר את איכות החיים, ותעניק לכם תחושה של מרחב בחלל המגורים או העבודה. חשוב לנו לתכנן ולעצב את החלל באופן נכון ובצורה פונקציונאלית, עם מתן פתרונות ורעיונות לשימוש מקסימלי של המרחב - ליצירת חלל מרווח, נוח ומואר. ניצול מקסימלי של המרחב דורש מחשבה ותשומת לב לכל הפרטים, כגון, גודל הדלתות והחלונות, עיצוב ובחירת הרהיטים, בחירת הצבעים וחומרי העבודה, כל האספקטים הללו מחושבים אצלנו עד הפרט האחרון לפני מועד הביצוע עם התחשבות ברצונות, בחלומות ובצרכים שלכם.

יד ביד אנחנו ננחה אתכם בכל שלבי הפרוייקט מתכנון ראשוני, ניהול קבלני עבודה, בחירת ספקים ועד ריהוט נכון ומתאים לבית. נוכל להשתמש בחומרים טבעים וידידותיים לסביבה ולאדם, נוכל לשלב טכנולוגיות חדשניות... התכנון נעשה עבור כל אחד ואחד, אין פרוייקט זהה וכל לקוח מקבל יחס אישי!

אנו שואפים למקצועיות, יעילות, אחריות ולא פחות חשוב – להעניק לכם את השקט הנפשי ואת ההנאה מהדרך ומהיצירה.
האומנות שלנו היא לתכנן את בית חלומותיכם!