לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
שח רהיטים
שח רהיטים
עצוב וייצור רהיטים
היקף השירותים
עצוב וייצור רהיטים: חדרי שינה, פינות אוכל, מזנונים, ארונות אמבטיה, כסאות, שולחנות סלון, ארונות, שידות
אודות החברה
"שח רהיטים" מעצבת ומייצרת רהיטים מאז 1972. החברה הוקמה ע"י אוקנין חיים, שהתחיל את דרכו בנגריה קטנה בשנת 1964 ביפו. אהבתו לעץ לטכנולוגיה ולחדשנות, העמידה את הרהיטים שייצר תמיד במקום הראשון בענף העץ בארץ.

בשנת 1984 רכשה "שח רהיטים" את כרסומת ה C.N.C הראשונה לעץ בארץ. טכנולוגיית ה- CNC לקחה את ייצור הרהיטים כמה צעדים קדימה, ביעילות הייצור, ברמת הדיוק ובאפשרויות הייצור הבלתי מוגבלות. עם השנים הצטרפה אליה כרסומת CNC נוספת, והיום משמשות מכונות ה-CNC לייצור רוב חלקי הרהוט בנגריה: חיתוכים צורתיים, עיבודים תלת מימדיים, קידוחים ועיבודים נוספים.

בשנת 1995 שוב הכניסה שח רהיטים טכנולוגיה חדשה לארץ, את מכונת ה"פרס ממברנה" המאפשרת "עטיפת" רהיטים בפולימר, פורמייקה ופורניר

אל פרס הממברנה הצטרפה גיליוטינה ומכונה תופרת, ויחד עם יבוא אישי של פורנירים, נפתחה מחלקה לעיבודי פורניר המאפשרת יישום של אפליקציות שונות של פורניר על הריהוט.

"שח רהיטים" המשיכה וממשיכה להתחדש להתפתח ולהכניס טכנולוגיות חדשות לייצור רהיטים בינהן עבודות למינציה (כיפופי עץ), חריטה וכל הנדרש להגשמת כל פנטזיה עיצובית.

אבל לא רק נגרות, "שח רהיטים" מבצעת את עבודות הגמר והצבע במצבעת הנגריה, דבר המאפשר שליטה מוחלטת באיכות הגימור. במצבעה מתבצעת צביעת עץ ופורניר וצביעת רהיטים בצבע אפוקסי (שלייף לק) .

שילוב של טכנולוגיות מסורתיות וחדשניות לעיבוד עץ, בחירה בחומרי גלם מעולים, יצירתיות, מצוינות, נסיון וידע עיצובי וטכני רב, ומעל הכל, אהבה למקצוע ולחומר, הם שמאפשרים לנו להפוך כל לוח עץ ליצירת אמנות.