לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
המפתח למנעול
המפתח למנעול
שירותי מנעולנות
היקף השירותים
המפתח למנעול - פותחים דלתות בשבילך...
מתמחה בכל סוגי הפריצה לבית ולרכב. אם נתקעתם מחוץ לבית או מחוץ לרכב אהוד עומד לשירותכם 24/6.
שירות אמין ומקצועי. נותן שירות בכל אזור המרכז.
אודות החברה
קצת עלינו ...
"המפתח למנעול" – פותחים דלתות בשבילך

אין מקרה המרגיז ומשבש את סדר היום, יותר מלשכוח את מפתח הבית בפנים, או לאבד את מפתחות הרכב או הכספת. במידה ונתקלתם במצב כמו זה בעבר, או שהתקלקלו לכם מערכות נעילה שונות, סבירות גבוהה כי אתם זוכרים את הייסורים שחשתם באותו רגע. לדאבוננו, מקרים כאלו קורים מפעם לפעם, ומחייבים הזמנת מנעולן מקצועי. חברת "המפתח למנעול", מספקת שירותי פריצה ופתיחה של כל סוגי המנעולים מזה שנים רבות. נציגיה המנוסים, יעניקו לכם שירות מהיר ויעיל 24 שעות ביממה, מבלי לפגום בשגרת יומכם.
התמחות בפריצת כל סוגי המנעולים
חברת "המפתח למנעול", מציעה מגוון שירותים בתחום פריצת המנעולים. פריצת כל סוגי הדלתות, פריצת כספות ושחזור ושינוי קודן, פריצת כלי רכב, קידוד מפתחות לרכבים, שיפוץ ותיקון שלטים, פריצת מנעולי הגה וידית הילוכים, שחרור סוויץ' תקוע והחלפתו, פתיחת תא המטען, תיקון מנגנוני דלתות שנפגמו בעת הפריצה או התיקון, התקנת מנעולים חדישים, ושירותים רבים ונוספים ניתנים על ידי החברה. נציגי החברה המיומנים, מתעדכנים שאופן שוטף בחידוש בעולם המנעולים והנעילות השונות. בין אם מדובר במנעול עתיק, או מנעול רכב העובד בטכנולוגיה חדישה, המנעולנים המנוסים יידעו לפתוח כל נעילה.
אמינות ומקצועיות כערך עליון
רבים מאיתנו, מוטרדים מעצם המחשבה "לאפשר" לאדם זר לפרוץ לביתנו או לפתוח מנעול שמאחוריו מסתתרים נכסים שונים. מנעולנים במדינת ישראל, מחויבת בהצגת רישיון מיוחד ממשטרת ישראל, המתיר להם לעסוק בפריצה מקצועית לפרנסתם. בנוסף, בחברת "המפתח למנעול", ידאג כל אחד מהעובדים בחברה, לוודא על ידי בדיקת פרטים מזהים טרם פתיחת המנעול, כי הבית, הרכב או הנכס המדובר, הוא אכן של מזמין השירות. הסירו דאגה מליבכם, ותנו לפורצים המקצועיים, המיומנים והאמינים, לפתור את בעיותיכם, ולפתוח את מנעולכם.