לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
ELICE INBAR LTD
ELICE INBAR LTD
רהיטים לבית ולגן
היקף השירותים
Elice Inbar - מובילה תרבות ריהוט חדשה בישראל. מגוון רהיטים לבית וגן.
אודות החברה
Elice Inbar - מובילה תרבות ריהוט חדשה בישראל.
תרבות הריהוט החדשה מבית Elice Inbar מאפשרת לקבל חווית ריהוט מותאמת אישית, ללא הגבלה לחברות או למותגים הקיימים בארץ וללא הגבלה לכמות מסויימת. אנו ניצור עבורכם את הרהיט המושלם בדיוק כמו שראיתם אותו בעיני רוחכם, ללא הגבלה לסגנון, לדגם, למידה או צבע גם אם הוא פריט בודד וגם אם בייצור המוני.

Elice Inbar נוכחת בתערוכות החשובות ביותר של מיטב החברות והמותגים באירופה ומביאה אל הקהל הישראלי את הפריטים והאביזרים החדשניים והמיוחדים ביותר בתחום עיצוב הבית. לצד זה, היא בוחרת בקפידה את החברות והמפעלים היצרניים המובילים ברחבי העולם איתם היא עובדת בשיתוף על מנת להגשים לכם חלומות, ולהביא לכם עד הבית כל רהיט שתחשקו בו.

לצד ייצור בהתאמה אישית, מהווה אליס ענבר בית למותגי עיצוב בינלאומיים, מהמובילים והנחשקים ביותר בתחום עיצוב הבית והחוץ, כגון SWAN ITALIA ,ARKETIPO ,MARMI ITALA ,CASTELLE ,PR ועוד.
אתם מוזמנים להגיע ולטעום מתרבויות הריהוט השונות באולם התצוגה החדש שלנו בהרצליה פיתוח בו תוכלו לשבת עם מיטב המומחים ויחד ניצור עבורכם את החלום הכי מדוייק לכם.

מציעים פתרונות אקסקלוסיביים הן לפרוייקטים פרטיים והן למסחריים.
החל מריהוט למגורים ועד לפרוייקטים מסחריים כגון בתי מלון, מסעדות, משרדים ועוד, בארץ ובחו״ל. היכולת שלנו לתת מענה לכל סגנון, כמות ודרישה, עמידה בתקציבים, לוחות זמנים ובכמויות של Mass Production מעמידות את Elice Inbar כחברת מובילה בשוק הפרוייקטלי. בנוסף, ולא פחות חשוב מהפן העיצובי, אנו נטפל בכל ההליכים הטכניים של הייבוא האישי, כולל רכישה, מיסוי, שינוע, אחריות והתקנה. אנו נהווה עבורכם כתובת יחידה, וכל שנותר לכם הוא להגשים את חלומות העיצוב שלכם.

מחכים להגשים לכם חלום.