לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
רהיטי קיבוץ השלושה
רהיטי קיבוץ השלושה
ייצור ושיווק רהיטים
היקף השירותים
סלונים, פינות אוכל, מזנונים, שולחנות סלוניים, ספות, כורסאות, חדרי שינה, חדרי ילדים, מיטות נוער וסלוני עור
אודות החברה
רשת רהיטי קיבוץ השלושה הינה יצרנית ומשווקת של ריהוט איכותי ואטרקטיבי לבית הישראלי. הרשת מייצרת בעצמה את כל מוצרי הריהוט שלה בעבודת יד, בעיקר את מוצרי העץ המלא – חדרי שינה, מזנונים ושולחנות. את סלוני העור אנו מייבאים מאירופה, באמצעות חברת ייבוא אישית. העובדה שהרשת היא היצרנית והמשווקת הישירה של כל מוצריה, מאפשרת לנו להעניק לצרכנים את המחירים האטרקטיביים ביותר, בתנאי הרכישה הנוחים ביותר, מבלי להתפשר על איכות המוצרים הגבוהה.

מדי שנה מקפידה הרשת להתחדש, ומעדכנת את קולקציית המוצרים בחנויות – פרי עבודתם של מיטב המעצבים. זאת, בהתאם לטרנדים עדכניים בעולם הריהוט ועיצוב הבית.

הודות לעבודה עם מעצבים מקומיים, מציעה רשת רהיטי קיבוץ השלושה שירות ייחודי: עיצוב הרהיטים לפי צרכי הלקוח “tailor maid” – גדלים, סוגי בדים וטקסטורות שונות לבחירה. לקוחות שאינם נעזרים בשירותי מעצב משלהם, יכולים להגיע עם תוכנית הבית או תוכנית הדירה שלהם ולקבל שירות אישי ומקצועי ממעצבי הרשת, לגבי כל אחד מחללי הבית.

רשת רהיטי קיבוץ השלושה מונה 9 סניפים בפריסה ארצית: כרמיאל, עפולה, חיפה, נתניה, ירושלים, פתח תקווה, ראשון לציון, אשדוד ובאר שבע.
בקולקציות הרשת מחכים לכם מגוון פריטי ריהוט לבית: סלונים, פינות אוכל, מזנונים, שולחנות סלוניים, ספות, כורסאות, חדרי שינה, חדרי ילדים, מיטות נוער וסלוני עור.

אנו מזמינים אתכם לבקר בחנויות הרשת וליהנות משירות וייעוץ אדיב ומקצועי, מוצרים איכותיים ואופנתיים ומחיר המתאים לכל כיס.