לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
נגרית בראבו
נגרית בראבו
נגריה
היקף השירותים
בנגריית בראבו מתמחים בייצור בדלתות כניסה, דלתות פנים, דלתות הזזה, ארונות הזזה ומטבחים
אודות החברה
כבר מעל 30 שנה, אנו בנגריית בראבו מתמחים בייצור בדלתות כניסה, דלתות פנים, דלתות הזזה, ארונות הזזה ומטבחים, תוך העמדת מערך ייצור איכותי ומתקדם ללקוחות בארץ ובחו"ל. כל המוצרים שלנו מיוצרים ממיטב החומרים, תוך התבססות על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. יחד עם שלל של עיצובים מרשימים ביותר אנו מזמינים אתכם ליהנות מפריטים נפלאים ומלאי אופי אותם תוכלו להציב בכל מקום בבית שלכם ולהפוך אותו למסוגנן ויוקרתי.

הדלתות שלנו ישקפו את הסטייל שלכם
דלתות הן הרבה מעבר לפריט פונקציונלי. צריכה להיות להן אמירה. בהתאם לתפיסה זו, אנשי המקצוע שלנו מתמחים ביצירת דלתות מעוצבות ולהן שיק וסטייל ייחודיים, דלתות שהן הרבה מעבר לסתם עוד דלת – אלא מהוות פריט מרכזי אליו תימשך כל עין ומעצבים לכל לקוח בהתאמה אישית.
והרי אם בחרנו להשקיע ברכישת דלתות איכותיות, מוטב לנצל את ההזדמנות לוודא שהן ישתלבו עם הסגנון השולט בחלל באופן מיטבי.
נגריית בראבו – כל דלת מושלמת!
הדלת היא הפריט הראשון שכל אחד רואה: בין אם היא מוצבת בכניסה לבית, בין אם על ארונות המטבח או החדרים ובין אם משמשת כחוצץ בין חללי הבית השונים. כתוצאה מכך, מוטל עליה התפקיד להשאיר רושם ראשוני חיובי ומרשים. בנגריית בראבו אנו מתמחים בייצור דלתות אופנתיות, אליהן אף אחד לא יישאר אדיש, דלתות אשר יאפשרו לכם ליצור את הרושם הנכון על בני המשפחה, האורחים והחברים למן הרגע הראשון ולא חשוב פחות מכך – להרגיש גאים בכל פעם שאתם חוזרים הביתה מיום עבודה.
יצירת דלתות זו אמנות לשמה ומראה הדלת יכול להשפיע במידה ניכרת על החלל. אנו פותחים לכם דלת לעולם של סגנון וסטייל בעזרתן של מגוון דלתות מעוצבות המתאימות לכל מטרה. באפשרותכם להזמין כבר כעת דלתות בהזמנה אישית בהתאמה מלאה לטעם ולסגנון שלכם וכך להפוך את הדלתות לחלק בלתי נפרד מהבית שלכם, מכל בחינה אפשרית. לפרטים נוספים או להזמנות צרו עמנו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לרשותכם!