לחץ להפעלת אפשרויות נגישות
מוצרים
מערכות ישיבה
אולטימה
רשת בהתמחות של יבוא ושיווק רהיטים מאיטליה
סניף/חנות:
מספרי טלפונים
הנתונים עבור המוצר נא לברר אצל נציג החנות
אולטימה מערכות ישיבה BRIO
דגם: BRIO
סגנון: מודרני
מתכוונן: לא
נפתחת למיטה: כן
ארגז מצעים: לא
עיסוי: לא
עם משענות יד: כן
עם הדום נשלף: לא
עם שזלונג: כן
עם מערכת שמע: לא
עם בר: לא
עם שולחן צד מובנה: לא
צורה: פינתית
מספר מושבים: 3
סוג ריפוד
בד
חומר שלד
עץ
צבע
שחור
חום
בז
ורוד
אדום
כתום
צהוב
כחול
סגול
אפור
לבן
תיאור
מערכת ישיבה מדגם BRIO
אם חשבנו על שילוב של מראה עכשווי עם פונקציונליות מרבית דגם בריו יענה לנו על כל משאלות ליבנו בשימוש בסלון ביתנו ו/או בפינת טלוויזיה.

מערכת ישיבה מדגם בריו ניתן לקבל כל מאפיין שמבקשים תוך כדי שמירה על המראה המודרני של בסיס פתוח ומודרני וכמובן אפשרות של ניקוי הסלון באיי רובוט, דגם זה מגיע עם 4 סוגי ידיות שונות ושני סוגי רגליי מתכת מצופים בניקל ויש לו אפשרות להגיע עם מגוון גדלים של מיטות נפתחות החל ממיטת יחיד של 90 ס”מ ועד למזרן קינג סייז ברוחב של 1.90 באורך של 1.97 מטר כל יחידה ניתן לקבל מחוברת או אוטונומית ובנוסף ישנם יחידות אחסון שניתן לקבל הן בהדום והן בשזלונג כפי שניתן לראות בתמונה.

יחידות הסלון בנויות בבסיס מעץ מלא משולב סיבי דיקט ושבבית בדפנות, בסיס המושב קיימות רצועות אלסטיות בעלות עמידות גבוהה לתמיכה מלאה במושבים שמעל שבנויים בריפוד פוליאוריטן בצפיפות שונה ומשולב סיבי דקרון.

רגליי הסלון בנויות מפרופילי מתכת מצופים בניקל מטאלי כסוף.

הערה – את 4 הדגמים על שלל ההרכבים והכיסויים הפרקטיים ניתן לקבל עם בסיס מלא וללא רגלי מתכת מוגבהות.

האלמנטים השונים המרכיבים את דגם BRIO , הן ספות עם מיטה או ללא מיטה, שזלונג, ופינה ישרה וכמובן יחידת הדומים, להבטיח מגוון רחב של תצורות של הרכבים פינתיים וגם בהרכב של 3+2 להתאמת גודל אידיאלית לחלל נתון של פינת הטלוויזיה או של החדר מגורים.

ניתן להזמין את הסלון מדגם בריו בכל כיסוי של בדים איכותיים ופרקטיים עם ציפוי טפלון כולל בד האקווה קלין הבד הפרקטי ביותר הקיים בשוק בד שניתן לנקות בקלות כולל כתמים של אוכל דיו והכל בעזרת מים או ממגוון עורות משובחים בעלי עובי מינימלי של 1.4 מ”מ וכמובן ניתן לשלב צבעים בבד או בעור ממגוון הקטלוגים הקיים בחנויות אולטימה.

דגם זה עוצב ב NIAS STUODIO ומיוצר על ידי NIAS ITALY
מוצרים באותם צבעים